yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

ZenMate Ülke Ayarı Yapmak


Bildiğiniz üzere, Google Chrome kullanıcıları yasaklı sitelere giriş konusunda ZenMate adlı eklenti sayesinde oldukça rahat bir şekilde hareket edebiliyorlar. Hiç bir ek unsur gerekmeden sadece bu eklentiyi saniyeler içerisinde kurmak ve e-mail adresi ile üye olmak, yasaklı sitelere girmeniz için yeterli oluyor.

Lakin bazı ufak ayarlar hatta tek bir ayar önemli olabiliyor ZenMate konusunda, o da ülke ayarı. Malum, ilk girişte otomatik olarak bu eklenti de ayar İngiltere olarak kalmakta. Lâkin bu ayar interneti biraz daha yavaşlatmakta. Bu nedenle ayarı Almanya olarak düzenlemek, bizlere biraz daha sorunsuz ve hız konusunda problemsiz bir şekilde hareket edebilme şansı sunuyor. Peki, bunu nasıl yapacağız? Çok basit… Chrome sağ kısımda yer alan yeşil kalkan şeklinde ki ZenMate görseline tıklayın ve orada orta kısımda bir yabancı ülke bayrağı vardır.

O bayrağa tıkladığınız an karşınıza ülke listesi çıkar ve buradan CHOOSE diyerek hangi ülkeyi seçmek istiyor iseniz, seçebilirsiniz. Biz, Almanya öneriyoruz. Tabii farklı ülke seçenekleri de var ve bu tamamen sizin isteğinize bağlı.