yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Yasaklı Sitelere Girişin Değişmeyen Adresi


Uzun süredir sizlere yasaklı sitelere giriş konusunda destek sunan sitemiz, bir çok farklı rakibi arasında her zaman ön plânda olmaya, birinci sırada yer almaya devam ediyor. Bu nedenden ötürü bizi tercih eden ve güvenli bir şekilde internette gezinme şansına sahip olan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Sitemiz, bir çok farklı açıdan sizlere hem bilgi sunumu hem de tek bir tık sayesinde yasaklı olan tüm sitelere güvenli bir şekilde giriş yapma şansı sunmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yasaklanmış olan siteler arasında da güvenli ve gizli bir şekilde gezinme şansına sahip olmaktasınız. Sizler de artık çok daha özgür bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Üstelik sitemiz üzerinden yasaklı sitelere giriş yapmak için herhangi bir ücret ödemek, üye olmak ya da farklı bir programı indirmek zorunda değilsiniz. Ücretsiz bir şekilde tüm siteleri rahatça gezebilir, sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde bilgi edinerek bu konuda gerekli olan tüm desteği alabilirsiniz.