yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Yasaklı sitelere giriş yöntemleri


Herkes gibi sizlerde yasaklı sitelere giriş yöntemleri konusunda araştırma yapıyor olabilirsiniz ya da bazı yöntemleri şimdiden ezberlemiş de olabilirsiniz. Lakin herkes tam olarak tüm yöntemleri bilmediği için bugün en çok tercih edilen yöntemleri sizler için bir araya getireceğiz. Sizler de bu yöntemler sayesinde artık daha özgür bir şekilde hareket edebilirsiniz.

YASAKLI SİTELERE GİRİŞ YÖNTEMLERİ

1) DNS Değiştirerek Yasaklı Sitelere Giriş

En çok bilinen ve en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. “Ağ ve Paylaşım Merkezi” alanına bilgisayarınızdan ulaşarak, kullandığınız ağ hangisi ise o ağı özellikler kısmından düzenleyerek DNS değiştirebilirsiniz. TCP IPv4 şeklinde ki alanda “8.8.8.8 – 8.8.4.4″ şeklinde ki ya da sitemiz de yer alan diğer güncel DNS adreslerini kullanarak sizlerde yasaklı sitelere bu şekilde giriş yapabilirsiniz.

2) VPN İle Yasaklı Sitelere Giriş

Özel olarak geliştirilmiş olan ücretli ya da ücretsiz bir çok farklı VPN programı, sistemi bulunmaktadır. Bu sistemler, sizlere IP adresinizin değişmesi ve farklı bir aracı sunucu üzerinden dilediğiniz siteye ulaşma şansı sunar. Örneğin ücretli bir VPN aldınız ve kurulumu sağladınız. Artık siz bir internet sitesine o firma tarafından sağlanan aracı sunucu üzerinden farklı IP ile giriş yaparsınız. Bu sayede engeller sizi engelleyemez.

3) Proxy Değiştirerek Yasaklı Sitelere Giriş

Google Chrome, Mozilla, Safari ya da Android gibi mobil cihazlar olsun tüm internete giriş sağlayan tarayıcılar, sistemler için proxy ayarları kısmı bulunur. Bu proxy ayarlarını sitemiz üzerinden edineceğiniz güncel proxy adresleri ile değiştirmeniz halinde sizler de bu proxy üzerinden yasaklı sitelere güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

4) Google Translate İle Yasaklı Sitelere Giriş

Google, çeviri konusunda sunduğu özel sistem ile sizlere bir internet sitesinin dilini değiştirme imkânı sunar. Google Translate sayesinde bir internet sitesini farklı dillere çevirirsiniz. Bu çevirme, Google sunucuları, IP adresleri gibi farklı alanlar üzerinde yapıldığı için sitede doğal olarak açılır. Bu nedenle size engelli olan siteyi Google Translate üzerinden çevirerek o siteye ulaşabilirsiniz. Bu konuda sitemiz içerisinde daha detaylı anlatımları bulmak için ufak bir gezinti yapmanız yeterli olacaktır.