yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Yasaklı Sitelere Giriş Devam Ediyor


Sitemiz sayesinde yasaklı sitelere giriş hızlı bir şekilde devam ediyor. Her ne kadar bir çok farklı yol ve yöntem konusunda bilgi veriyor olsak da, bir çok kullanıcı sunduğumuz alt yapı sayesinde hiç bir ek uğraş vermeden interneti özgürce gezebiliyor.

Daha Özgür Olabilirsin

Geliştirmiş olduğumuz ve sizlere tamamen ücretsiz bir biçimde sunduğumuz alt yapı, hiç bir ek sorun ile uğraşmadan internet içerisinde çok daha özgür bir biçimde hareket etme şansını sizlere sunuyor. Bu sayede hiç bir ek aşama ile uğraşmadan direkt olarak bu alt yapı sayesinde internet içerisinde daha özgür hareket edebiliyor, yasaklanmış olan Twitter ve Youtube gibi sitelere tek bir tık ile tamamen güven içerisin de girme şansına da bu özel alt yapı sayesinde sahip oluyorsunuz.

Üstelik sitemiz içerisin de yer alan özel alt yapı, tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulduğu için, dilediğiniz her an bu alt yapı sayesinde internette ki kapalı olan siteleri ziyaret etmeniz mümkün durumda oluyor. Tabii en önemlisi hiç bir program indirme gereği olmadan bunlar mümkün olmakta.