yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

VPN Firmaları Güvenilir Midir?


VPN kullanmadan önce en çok sorulan ve merak edilen konulardan biri de bu hizmeti sunan firmaların güvenilir olup olmadığıdır. Her ne kadar çok fazla merak edilen bir konu olsa da, aslında tamamen gereksiz olan konulardan birisidir. Zira Facebook, Twitter ve Youtube gibi sitelere girmek için VPN kullanan birinin aşırı güvenlik araması gerekmez. Sadece aracı bir sistem olsun yeter. Çünkü en güvensiz sistem dahi sizlerin Facebook hesabınızı paylaşacak kadar boş noktalar ile uğraşmaz.

Siz Sadece Engelleri Aşmaya Bakın

Bizim için mühim olan, VPN firmasının internet hızına etki etmeden ya da pek fazla yavaşlatmadan bizlere hizmet sunmasıdır. Bu şekilde rahat ve hızlı bir biçimde hareket eder, yasaklı siteler de gezerken yavaşlık sorunu yaşamayız. Bunun dışında her ne kadar bazı firmalar biz log tutmuyoruz; deseler de belli bir noktadan sonra eminim ki hepsinin log tutması gerekir. Zira hepsi belli bir isme sahip gerçek firmalar ülkelerinde.

Eğer LOG tutmama durumu olur ise herkes çeşitli illegal işleri bu şekilde yapabilirler ve bulunmaları daha zor olur. O nedenle siz sadece belli Twitter, Youtube gibi sitelere girmek adına VPN kullanıyor iseniz içiniz rahat olsun.