yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Ultra Surf Proxy Programı


Bildiğiniz gibi internet artık eskisi gibi çok az insan tarafından kullanılan bir iletişim aracı olmaktan çıktı. Şimdi bizlere sınırsız bir özgürlük sunuyor gibi görünen internet artık çok daha fazla gelişmiş sınırlara sahip ve birçok yaş grubundan insan tarafından kullanılabiliyor. Haliyle durum böyle olunca da sansürlerin gelmesi gecikmiyor. Gerekse telif hakkı gerekse de diğer nedenlerden dolayı ülkemiz birçok web sitesini bizlerin ulaşımına engellemiş durumdadır. Bu engeli aşmak elbette aslında sandığınız kadar zor değil. Yasaklı sitelere giriş için birçok farklı yöntem bulunmasının yanı sıra da en pratik yöntemleri insanlar aramaya devam ediyorlar.

UltraSurf isimli yazılım da bu alanda bizlere en çok yardımcı olan ve en çok kullanıcı tarafından olumlu yorumu almış olan tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde birkaç ufak ayarlamanın ardından istediğimiz bütün internet sitelerine herhangi bir reklam ile karşı karşıya kalmadan ya da sürekli olarak DNSdeğiştirme gibi uğraşlarda bulunmadan gayet basit bir şekilde giriş yapabiliyoruz. Üstelik standart proxy programlarının yanı sıra bu proxy programı bize birçok yazılımın sunmadığı ya da sadece ücretli kullanıcılarına sunduğu ekstra özellikleri tamamen ücretsiz şekilde sunuyor. Boyutunun da oldukça küçük olması nedeniyle ultra surf yazılımı dünya çapında birçok kullanıcı tarafından yasaklı sitelere giriş programları arasında öne çıkıyor. Eğer sizde sınırsız ve engelsiz bir internete sahip olmak istiyorsanız mutlaka Ultra Surf’ü denemeniz gerekiyor demektir.

UltraSurf İndir:

Aşağıdaki linkten UltraSurf’ü hemen indirebilirsiniz. Ayrıca programın firefox eklentisi de mevcuttur; onu da yine aşağıdaki linklerden alabilirsiniz. UltraSurf ile özgür ve mutlu sörfler!

UltraSurf 13.04 Sürümünü (.rar formatı) indirmek için tıklayınız.

UltraSurf 13.04 Sürümünü (.exe formatı) indirmek için tıklayınız.

Not: UltraSurf programını bilgisayarınızda kullanırken girmiş olduğunuz web sitelerin bazı kısımlarında kurmuş olduğunuz yani UltraSurf programının gelir kaynağı olan reklamlar bulunmaktadır.