yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Proxy programları


İnternet aktif olarak kullanılmaya başlanmasından bu yana bizlere hep ilgi çekici ve özgürlükçü bir dünya olarak görünmüştür. Ta ki bu günlere gelene kadar bildiğiniz gibi artık internet üzerinde sınırsız özgürlük diye bir şey yok. Ancak eğer gerçekten bilinçli bir internet kullanıcısıysanız o zaman interneti tekrardan eski zamanlarda olduğu gibi sınırsız bir dünyaya çevirebilmek sizi elinizde demektir. İnternette istediğiniz tüm yasaklı sitelere sınırsız şekilde ulaşım sağlamak için proxy programları oldukça büyük bir rol oynuyor. Bu programların başında hiç şüphesiz Hotsheild yer alıyor. Bu program sayesinde proxy derdi ile çok içli dışlı olmanıza gerek kalmadan istediğiniz erişme engelli siteye giriş yapabiliyorsunuz.

Bu da elbette size proxy’i sevdiriyor. Ancak bunun yanı sıra otomatik proxy’e sahip olmayan değişik bazı yazılımlarda var bunlarında başında proxyswitcher gibi programlar geliyor. Bu programlar sayesinde de dilediğiniz gibi kendi bulmuş olduğunuz proxyleri saptayıp ağınıza o şekilde bir yön verebiliyorsunuz. Eğer amacınız sadece internet üzerinden yasaklanmış bir siteye erişim ise o halde size birçok program yardımcı olabilir. Fakat siz programsal olarak da engellemiş bir şeye proxyleriniz ile giriş yapmak istiyorsanız o zaman Proxy Switcher gibi bir programın gerekliliği şart oluyor. Proxyler ile yasaklı sitelere erişmenin diğer yöntemlere bakarak birçok avantajı var. Eğer gerçekten de sağlam proxyler aracılığı ile giriş yapıyorsanız internet hızınız düşmüyor ya da çok az düşüyor.

Bildiğiniz gibi ktunnelvtunnel ve proxtik gibi siteler size aynı hizmeti sunuyor ama hem hizmet kalitesi düşük olabiliyor hem de bunun yanı sıra açılan reklam pencereleri ile uğramak zorunda kalabiliyorsunuz. Bunlardan uzak bir yöntem istiyorsanız bu iki programı mutlaka denemeniz gerekiyor demektir.