yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Open Dns Ayarı


İnternet ortamı içerisinde artık kullanıcıların sayısının çok fazla arttığı malum. Kullanıcıların sayısı artınca da her sektörde meydana geldiği gibi internet sektörü üzerinde de iyi insanlardan faydalanmak isteyen bir kitle meydana geliyor. Bu kitleye önlem almak içinse en alternatif DNS adresleri sağlayıcılarından birisi olan OpenDNS ayarlarını kullanmanız, kişisel güvenliğinizi tam anlamıyla sağlamanız açısından oldukça faydalı olabilir.

Peki, Open DNS ayarları bizlere tam olarak neleri sunacak? Bildiğiniz gibi kimlik avı yöntemi artık çok fazla kullanılan bir yöntem olmaya başladı. Kişisel bilgilerinizi başkalarına sunmamak için alabileceğiniz basit güvenlik yöntemlerinden birisi de kaliteli bir bağlantı süzgecine sahip olmaktan geçiyor.

İşte buradaki süzgeç görevini de tam olarak OpenDNS ele alıyor. OpenDNS’in size sunacaklarından faydalanmanız için DNS ayarlarınızı 208.67.222.222 ve 208.67.220.200 şeklinde ayarlayıp ayarlarınızı kaydederek bağlantınızın güncellemesi gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirmenizin hemen ardından sizlerde OpenDNS’in size sunmuş olduğu faydalardan tamamen pratik ve güvenli bir şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizin üst menüsünde Proxy Blog  bölümüne girerek solda bulunan Dns Ayarları kategorisinden sisteminize göre dns ayarlarını resimli olarak bulabilirsiniz. Eğer dns ayarlarını değiştirmede bilgi sahibi iseniz yapmanız gereken IPv4 Ağ ayarlarına girerek aşağıda bulunan numaraları gerekli yerlere ekleyiniz.

Tercih edilen Dns sunucusu: 208.67.222.222
Diğer Dns sunucusu:  208.67.220.200