yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

IP & DNS Değiştirici


İnternet üzerinde ki sansür olayların son günlerde daha da çok artması ile bu programlara olan ihtiyacımız da arttı diyebiliriz. IP & DNS değiştirici aslında oldukça basit bir mantık ile hazırlanmış yazılım olmasına rağmen kullanış açısından birçok kapsamlı programı sollayabilecek olan yazılımların arasında yer almaktadır. Bu yazılım sizlerin ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyacınız olan IP adresini ve DNS adresini değiştirmenize olanak sağlıyor. Böylece DNS değiştirmek ya da IP adresi değiştirmek istediğiniz de bu yazılım sayesinde kolay birkaç adım ile istediğiniz IP adresini ve DNS adresini kullanıma sokabilirsiniz. Programın tek avantajı bu da değil elbette. Program çok kolay bir arayüze ve o kadar da mini bir boyuta sahip.

Ayrıca hafıza yeteneği sayesinde istediğiniz IP adresi ve DNS adresine ihtiyaç olması durumunda sadece saniyeler içerisinde geri dönüş gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece acil durumlarda çok da uğraşmadan hemen istediğiniz IP ve DNS adresine geri dönenebiliyorsunuz. Tabiki programın faydalarının yanı sıra ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor olması da bir o kadar güzel bir özelliği diyebiliriz. Eğer siz de istediğiniz erişme engelli sitelere girmek istediğinizde DNS adresinizi değiştirmek durumunda kalıyor ve ardından internetinizin yavaşlamaması için tekrardan eski DNS adresinize dönüyorsanız bu program bir tıklama ile değiştirme işlemlerinizi hallederek size oldukça büyük bir zaman avantajı sağlayabilir.