yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Google Translate Kullanarak Yasaklı Sitelere Giriş


Yasaklı sitelere giriş konusunda günümüzde bir çok farklı seçenek geliştirilmekte. Daha doğrusu yasakların artması, kullanıcıların bu yasakları aşarak normal internet kullanımına devam etmek için yeni yollar bulmasını da arttırıyor. İşte Google Translate kullanarak yasaklı sitelere giriş konusunu da bu şekilde gelişmiş olan seçeneklerden biridir ve kullanıcılar artık Google Translate sayesinde dahi yasaklanmış bir siteye giriş yapabilmektedir.

Google Translate ve Özgür İnternet

Bildiğiniz gibi Google, bir çok farklı alt alanda olduğu gibi, çeviri konusunda da bizlere farklı seçenekler sunuyor. Özel olarak geliştirmiş olduğu Google Translate sistemi sayesinde internet içerisinde ki bir siteyi dilediğimiz dile çevirme şansı sunuyor. Tabii bunu yaparken de kendi sunucular, IP adresleri ya da neyse alt yapısı üzerinden yaptığı için yasak olmasına rağmen giriş sağlanabiliyor. Bu konuda sizler de Google Translate sayfasına ulaşabilir ve bu sayfa içerisinde yasaklı olan Twitter, Youtube gibi siteleri dillere çevirerek giriş yapabilirsiniz.

1) Google Translate sitesine giriş yapmak için tıklayınız

2) Çıkan boş kutucuk alanına site adresini yazınız. Youtube ya da Twitteri artık hangi yasaklı siteye girmek istiyor iseniz, o sitenin adını yazınız http://www.youtube.com şeklinde.

3) Kaynak dili İngilizce, hedef dili ise Türkçe yapınız ve “Tercüme Et” deyiniz. Çeviri işleminden sonra artık sizde Youtube içerisinde ya da denediğiniz site hangisi ise o site içerisinde gezinti yapabilirsiniz.