yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Google Dns Ayarı


Artık bildiğiniz gibi internet çağında yaşıyoruz ve ihtiyaçlarımıza göre zamanı geldiğinde bağlantı ayarlarımızı dahi değiştirmemiz gerekebiliyor. DNS servisleri de hiç kuşkusuz bu bağlantı ayarlarımız arasında en çok işlevsel olarak değiştirip kullandığımız konfigürasyonlardan birisidir. Peki, hangi seçenekleri değerlendirebiliriz?

DNS servislerimizi eğer gözden geçirirsek aslında birçok alternatifimizin olduğunu görebilmek mümkün. Fakat elbette birkaç servisin bizlere sağlamış olduğu DNS ayarları diğerlerine göre daha çok öne çıkıyor.  Google DNS ayarları elbette her hizmette olduğu gibi bu hizmette de diğer DNS ayarlarına göre daha çok öne çıkıyor ve daha iyi bir bağlantı seçeneği sunuyor.

Google’ın DNS ayarlarını kullanmak için ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 şeklinde güncellemeniz gerekiyor. Bu güncellemenizin ardından  artık resmen Google tarafından sağlanan DNS adresini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu DNS ayarının sizlere sunacağı özel imkanlardan da DNS güncellemenizi gerçekleştirir gerçekleştirmez kullanıma başlayabilirsiniz. Eğer bu DNS ayarı ile istediğiniz işlevi yakalayamazsanız buna ek olarak Yandex veya OpenDNS gibi diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz.

Sitemizin üst menüsünde Proxy Blog  bölümüne girerek solda bulunan Dns Ayarları kategorisinden sisteminize göre dns ayarlarını resimli olarak bulabilirsiniz. Eğer dns ayarlarını değiştirmede bilgi sahibi iseniz yapmanız gereken IPv4 Ağ ayarlarına girerek aşağıda bulunan numaraları gerekli yerlere ekleyiniz.

Tercih edilen Dns sunucusu: 8.8.8.8
Diğer Dns sunucusu:  8.8.4.4