yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

En iyi ve en sağlam Proxy programı


Yasaklanan sitelerin sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve sorunsuz şekilde eriştiğimiz internet sitelerine ulaşmakta sıkıntı yaşar bir konuma geliyoruz. Durum böyle olunca da haliyle en iyi ve en sağlam proxy programlarını bulmak ve onları kullanmak istiyoruz. İşte sizler için en iyi ve en sağlam proxy programları;

Hotspot Shield;

Hotspot Shield tüm dünya da en çok kullanılan Proxy programlarının arasında yer alıyor, bu programı kullanarak tamamen güvenli bir şekilde internet üzerinden gezintilerinizi gerçekleştirebilir ve şifreli olarak indirmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

UltraSurf;

UltraSurf yazılımı da özellikle ülkemiz içerisinde birçok kullanıcının sorunsuz şekilde kullandığı yazılımlardan birisidir. Daha basit bir ara yüze sahip olması onu kullanıcılar için daha cazip bir şekle getiriyor diyebiliriz.

Surf Anonymous;

Bu yazılım diğer yazılımların aksine biraz daha kendi algoritması ile işliyor ve basit bir IP değişikliği gerçekleştiriyor. Böylece sizin hem gizlenmenize yardımcı oluyor hem de bunun yanı sıra işlemleriniz sırasında özel bir şifreleme tekniği kullanıyor. Fakat yine de bu programı kullanırken dikkatli olmanız şart.

ChrisPC Free Anonymous;

İsminden de yola çıkabileceğiniz gibi tamamen ücretsiz bir yazılım olması nedeniyle dünyanın her yerinden bir çok farklı bilgisayar kullanıcısının vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Program sizi İngiltere de bir bilgisayar kullanıcısıymışsınız gibi gösteriyor ve böylece sorunsuz bir internet gezintisi sunuyor.