yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
yassaksiz.com, proxtik, vtunnel, ktunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Dns ve Hosts Değiştirme Programı


Bildiğiniz gibi yasaklı siteler özellikle son dönem içerisinde çok daha fazla artmaya başladı. Eskiden rahatlıkla kullandığımız birçok hizmeti sağlayan web sitesine artık erişemez duruma geldik. Bunun yanı sıra hosts değiştirme gibi yöntemlerinde bizleri oldukça uğraştırdığı aşikar. Elbette bilgisayar ile arası çok iyi olan kişiler için bu işlemler bir iki dakika içerisinde halledilebilecek ve büyütülmeyecek basit şeyler. Ancak internet ve bilgisayar konusunda herkes üst seviye bir bilgi ve birikime sahip değil. Bu nedenle bu tür bir programın zaten gerekliliği uzun bir süredir aşikardı. Artık DNS ve Hosts değiştirme programı sayesinde DNS değiştirme ve Hosts değiştirme işlemlerinizi çok daha kolay ve pratik bir şekilde yapabileceksiniz.

Programın size sağladığı en büyük avantaj hızlı ve pratik bir şekilde hem DNS ayarlarınızı değiştirebilmeniz hem de bunun yanı sıra hosts dosyanızı değiştirebilmenizdir. Bu tür programlar bildiğiniz gibi özellikle son dönemde artık iyice ihtiyaç duyulan yazılımların arasında yer aldı. Bu nedenle programın artık ikinci bir versiyonu da çıkartıldı. İkinci versiyon ile birlikte artık işlemlerinizi hem çok daha hızlı hem de çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Böylece hem Google ile hem de Youtube ile ilgili sıkıntılarınız sona erecek. Bunların yanı sıra yasaklı sitelerin de artık hiçbirisi sizin için bir sorun teşkil etmeyecek siz de sınırsız internetin tadını çıkartabileceksiniz.